O NAS

logo_jawi„JAWI” Przedsiębiorstwo Usług Detektywistycznych i Ochrony Mienia  Sp. z o.o. to elastyczna i dynamiczna firma ze 100 procentowym kapitałem polskim, która działa od 1995 roku na terenie całej Polski, a szczególnie na terenach województw Górnego i Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Małopolski. Przez cały okres działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i wypracowaliśmy sobie zaufanie u naszych klientów oferując najwyższą jakość i profesjonalizm wykonanych usług. Jesteśmy firmą samodzielną jednak nie unikamy współpracy z korporacjami sieciowymi oraz z firmami indywidualnymi. Chętnie poznajemy Państwa sugestie i oczekiwania.

Działamy na podstawie Koncesji MSWiA Nr L-0823/00, a nasza działalność jest zgodna z Ustawą o ochronie osób i mienia z 22 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 114, poz. 740). Od listopada 1998 roku jesteśmy aktywnymi członkami Polskiej Izby Ochrony, należymy także do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia, kompleksowych usług czystościowo-porządkowych, prowadzimy monitoring systemów alarmowych, projektowanie i montaż tych systemów wraz z telewizją przemysłową CCTV. Nasze usługi wykonujemy w: urzędach administracji publicznej, obiektach handlowych, sportowych, parkingach, szpitalach, biurowcach, bankach, zakładach przemysłowych, budowach oraz dla wielu innych podmiotów gospodarczych, jak również obiektów podlegających obowiązkowej ochronie.

Firma „JAWI” cechuje się dużą stabilizacją kadrową dzięki stworzonym kryterium doboru pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i porządkiem powierzonych przez Państwa obiektów.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę managerską, pracownicy nasi odbywają systematyczne szkolenia zawodowe oraz BHP, a ich dobór odbywa się każdorazowo ściśle pod względem predyspozycji oraz kryteriów do chronionego obiektu co powoduje stabilizację kadrową załogi. Nasi pracownicy poddawani są profilaktycznym badaniom określając ich stan zdrowia z możliwością pełnienia ich obowiązków na wyznaczonych stanowiskach pracy. Powyższe działania mają na celu zapewnienie jak najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług na jak najwyższym poziomie, co ma się przekładać w pełni na zaspokojenie Państwa oczekiwań.

Wszyscy zatrudnieni przez naszą firmę pracownicy obowiązkowo przedstawiają zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, a obligatoryjnie raz w roku poddawani są profilaktycznym badaniom lekarskim, które mają na celu określenie ich przydatności i kondycji fizycznej. Tak prowadzona polityka kadrowa pozwala na stawianie do Państwa dyspozycji osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, sprawnych fizycznie, które w należyty sposób będą wykonywać swoje obowiązki.

Zakres usług: Nasze atuty to:
 • Ochrona fizyczna osób i mienia
 • Kompleksowe usługi czystościowo-porządkowe
 • Monitoring systemów alarmowych, projektowanie i montaż systemów alarmowych i telewizji przemysłowej CCTV
 • Interwencje grup szybkiego reagowania
 • Wysoki standard jakości usług
 • Konkurencyjne ceny
 • Profesjonalizm
 • Doświadczenie
 • Szybkość działania
 • Elastyczność
 • Wykwalifikowana kadra managerska
 • Zaplecze techniczne, sprzętowe
 • Systematyczne szkolenia pracowników

KONCESJA_L0823-00_str1_cr_800(2)