CZYSTOŚĆ

Firma „JAWI” usługami czystościowo-porządkowymi zajmuje się od 1999 roku. Stopniowo zdobywaliśmy doświadczenie i na dzień dzisiejszy z dumą możemy mówić o sobie „profesjonalna firma sprzątająca”. Jesteśmy jedną z wielu firm działających w tym sektorze, ale oferujemy najwyższą jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. O wysokiej jakości świadczy przede wszystkim fakt, iż wszystkie wykonywane lub zakończone usługi potwierdzone są licznymi referencjami.

Usługi czystościowo-porządkowe realizujemy poprzez grupy serwisowe składające się z odpowiednio przeszkolonych pracowników. Wszystkie zatrudnione osoby przechodzą regularne szkolenia z zakresu stosowania środków czystości, obsługi urządzeń mechanicznych i przepisów BHP. Dysponujemy zespołem usług specjalnych – są to wysokiej klasy specjaliści, którzy wykonują wszelkiego rodzaju doczyszczania, polimeryzację jak również pracę na wysokościach. Zakres, częstotliwość oraz godziny świadczenia usługi są dostosowane do rytmu pracy i wymagań klienta. Sprzątanie może odbywać się o dowolnej porze dnia lub nocy, zgodnie z indywidualnymi życzeniami. W uzgodnionych godzinach monitorujemy utrzymanie czystości w budynku oraz na bieżąco uzupełniamy stan artykułów higienicznych (papier toaletowy, mydło, ręczniki itp.). Nasi pracownicy wiedzą, jak odpowiednio dozować środki chemii przemysłowej, jak używać, czyścić i konserwować sprzęt sprzątający i maszyny.

Wykonujemy również kompleksowe sprzątanie nowych obiektów przed ich oddaniem do użytku (np. nowo powstające sklepy w sieci handlowej H&M). Firma nasza zajmuje się także gruntownymi doczyszczeniami obiektów po remontach, przeprowadzkach itp..

Nad jakością wykonywanych usług na Państwa obiekcie czuwa Kierownik Zespołu Obiektów. Osoba ta jest również odpowiedzialna za dobór środków czystości oraz koordynację prac realizowanych przez grupy serwisowe.

Do wykonania powierzonej usługi dobieramy tylko i wyłącznie profesjonalne środki czystości oraz sprzęt adekwatny do specyfiki obiektu. W obiektach o małych powierzchniach typu biurowego pracownicy wyposażeni są w wieloczynnościowe wózki z zestawami do sprzątania: mopy, pady ręczne, profesjonalne odkurzacze oraz inne narzędzia i urządzenia niezbędne do zrealizowania określonych w zadaniu prac. W dużych obiektach serwisy porządkowe mają do dyspozycji oprócz zestawów ręcznych wysokiej klasy urządzenia czyszczące.

 

W ramach usług czystościowo-porządkowych oferujemy:
 • wizyta naszego specjalisty oraz wycena usługi czystościowo-porządkowej GRATIS
 • Plan Higieny GRATIS
 • codzienne utrzymanie czystości w obiektach handlowych, biurowych i przemysłowych
 • sprzątanie poinwestycyjne
 • gruntowne doczyszczanie maszynowe
 • utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych w okresie letnim jak również zimowym
 • zabezpieczanie podłóg polimerem
 • pranie wykładzin dywanowych
 • pranie żaluzji pionowych
 • pranie tapicerki meblowej
 • mycie okien, witryn sklepowych i innych przeszkleń

CERTYFIKATY

  CERT_OUUCz_Ist_IwonaSlabon_300(2) CERT_OUUCz_IIst_IwonaSlabon_300(2) CERT_OPS_IIIst_IwonaSlabon_300(2)